FacebookTwitterdraugiem

Doleon olīveļļa

Doleon olīveļļaNu jau ilgāku laiku mūsu klientiem piedāvājam iespēju mūsu veikalā iegādāties aromātisko Doleon grieķu ekstra virgin olīveļļu no Kalamatas reģiona. Mūsu klientu labās atsauksmes liecina par Doleon olīveļļas augsto kvalitāti un izcilajām garšas īpašībām. Tai ir izteikti svaigs aromāts, pēc garšas tā ir ļoti viegla, jo būtībā ir 100% olīvu sula. Doleon ekstra virgin olīveļļa tiek iegūta tikai no viena veida olīvām ar pirmās aukstās presēšanas metodi, tradicionālā dzirnakmeņu eļļas spiestuvē uzreiz pēc olīvu novākšanas.

Ieguves procesā olīveļļā tiek saglabāti visi vitamīni un antioksidanti. Doleon olīveļļa pārsteidz ar savu viegli vasarīgo aromātu, kam raksturīga tikko nopļautas pļavas un Grieķijas saulē nogatavojušos olīvu smarža. Eļļai nav izteikta rūgtuma, tā drīzāk atstāj viegli pikantu pēcgaršu, kas liecina par produkta augsto kvalitāti, eļļas svaigumu un antioksidantu augsto saturu.

Doleon extra virgin olīveļļa piešķirs vasarīgu aromātu un izsmalcinātu garšu dažādiem salātiem. Mūsmājās šīs vasaras salāti nav iedomājami bez salātu mērces, ko gatavojam no lieliskās Doleon olīveļļas, kam pievienojam nedaudz mango pulvera, nedaudz citrona sulas, šķipsniņu sāls un šķipsniņu cukura. Taču Doleon olīveļļa lieliski bagātinās arī zupas garšu, kā arī ceptus, grilētus un vārītus ēdienus.

Vidusāzijas garšas mūsu veikaliņā

Vidusāzijas garšvielasVai zini, kas ir raihons, džambuls, čamans un aris? Tie ir tikai daži no Vidusāzijas garšaugiem un garšvielām, kas veido fantastisko aromāta un garšas buķeti garšvielu maisījumos no uzbeku virtuves.

Tagad mūsu veikalā ir pieejamas arī dabīgas garšvielas, kas gatavotas pēc autentiskas uzbeku receptes.

Šobrīd jauno uzbeku garšvielu piedāvājumā, ko noteikti iesakām izmēģināt, ir garšvielas šašlikam, salātiem un zupām, zivju ēdieniem un Khmeli-Suneli garšvielu maisījums. Visi maisījumi ir gatavoti pēc oriģinālas uzbeku receptes. To sastāvā nav sāls, garšas pastiprinātāji u.c. E-piedevas.

Tā kā klāt ir pikniku laiks, tad tas nebūs iedomājams bez gaļas grilēšanas un šašlika cepšanas. Kāpēc tad nenomēģināt šašliku ar uzbeku garšvielām? 

Šašlika pagatavošanai ieteicams ņemt 10 g šašlika garšvielu maisījuma uz 1 kg gaļas. Gaļu var sagatavot un iemarinēt ar garšvielām un ripiņās sagrieztu sīpolu jau iepriekšējā vakarā. Rezultāts būs izcils!

Ziemassvētku jaunumi

Sagaidot pirmo Adventi ar domām par gaišu un baltu Ziemassvētku laiku, jau laicīgi esam sagādājuši mums visiem jauno Ziemassvētku garšvielu piedāvājumu. Jaunajā šī gada Ziemassvētku garšvielu kolekcijā ir ne tikai dabīgas garšvielas, bet arī tējas, kas radīs īstu svētku noskaņojumu Ziemassvētkiem un gada nogales svinībām.     

Kas gan Ziemassvētku laiks būtu bez smaržīgām piparkūkām? Te būs jau gatavs garšvielu maisījums ne tikai gardām piparkūkām, bet arī citiem svētku cepumiem. Ziemassvētku garšvielas lietojamas piparkūku, dažādu Ziemassvētku cepumu, kūku un citu konditorejas izstrādājumu gatavošanai. Garšvielu maisījuma sastāvā ir kanēlis, koriandrs, krustnagliņas, smaržīgie pipari, eksotiskie un aromātiskie maltie muskatrieksta ziedi, malts muskatrieksts, fenheļa sēklas, zvaigžņu anīss, kardamons u.c. 

Lasīt tālāk: Ziemassvētku jaunumi